تلفن دفتر مرکزی موسسه : 77287193 - (مشاوره آموزش آنلاین و محصولات 09355411965)

بهترين سايت آموزش انگليسي رايگان و بزرگترين انجمن ايرانيان علاقه مند به انگليسي
  • براي استفاده از انجمن از آخرين نسخه فاير فاكس يا گوگل كروم استفاده كنيد ، با اينترنت اكسپلورر هنگام عضويت ممكن است مشكل داشته باشيد.
  • اگر نمي توانيد مطالب خودآموز بالاي سايت را ببينيد ، بايد آخرين نسخه فلش پلير را نصب كنيد.
  • براي دانلود نرم افزارهاي فوق به بخش "كتاب و برنامه" در سمت چپ بالاي سايت مراجعه كنيد.
  • آدرس اصلي سايت www.englishlearner.ir يا www.englishlearner.info است. در صورتي كه فقط انجمن را مشاهده مي كنيد ، با استفاده از اين آدرس ها وارد سايت شويد.
  • دوستاني كه مي خواهند كل خودآموز بالاي سايت را در يك DVD داشته باشند و بدون نياز به اينترنت از سايت استفاده كنند ، به فروشگاه مراجعه كنيد.
  • پس از ثبت نام در انجمن ، هر روز يك درس شامل لغت جديد ، اصطلاح ، فعل چند كلمه اي ،‌ ضرب المثل ،‌ معما ، جملات زيبا ، بازي و غيره در پروفايل شما

Tags: درس هاي روزانه در موبايل آموزش انگليسي در موبايل آموزش انگليسي در تلگرام آموزش انگليسي با پيامك آموزش روزانه انگليسي با موبايل انگليسي روزمره,
ارسال پاسخ 
درس هاي روزانه در تلگرام
01-11-2016, 12:44 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-11-2016 02:18 PM، توسط Earth.)
ارسال: #49
درس هاي روزانه در تلگرام
سلام ، ممنون از نظر لطف شما و از اينكه اين مدت عضو گروه تلگرام ما بودين.

بخاطر تغييراتي كه خود تلگرام در گروه ها داده و گزينه ارسال پيام جمعي در گروه هاي خصوصي رو برداشته ، اگر نوع گروه رو عمومي كنيم كاربران مشخصات همديگر رو ميبينن و چون ما از اول اعلام كرديم كه در اين گروه حريم خصوصي و مشخصات كاربران حفظ ميشه نتونستيم به شيوه قبل ادامه بديم ولي

فرمايش شما هم كاملا صحيح است.

فقط اينكه داريم سعي مي كنيم تغييراتي در اين بخش ايجاد كنيم و به زودي بهتون اطلاع ميديم. لطفا كمي صبر كنين.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس شده توسط samira.ind92
04-25-2016, 10:42 AM
ارسال: #50
RE: درس هاي روزانه در تلگرام
(06-21-2015 10:55 AM)admin نوشته شده توسط: لطفا جهت ثبت نام اينجا كليك كنيد، يا جهت ورود به حساب كاربري اينجا كليك كنيد تا لينكها را ببينيد.
[تصویر:  tlgrm-add.jpg]

سلام دوستان عزيز

از اين پس مي تونيد درس هاي روزانه (كه در پروفايل شما گذاشته ميشه) رو به صورت روزانه در حساب تلگرام گوشي خود دريافت كنيد.

مزيت ثبت نام:

دريافت دروس به صورت روزانه در تلگرام
ذخيره شدن دروس در حساب شما
درس هاي ويژه هفتگي (كليپ آموزشي، آهنگ و متن و ...)
در ضمن در صورت درخواست درس هاي قبل از ثبت نام براي شما ارسال ميشه

(ضمنا درس ها به صورت خصوصی براتون فرستاده میشه و شماره تلفن شما برای سایر اعضا قابل رویت نیست.)

اطلاعيه : به دليل تكميل ظرفيت كلاس ها ، در حال حاضر عضويت جديد درس هاي روزانه از طريق تلگرام امكان پذير نيست.
گرچه مي توانيد از كانال رايگان تلگرام ما استفاده نماييد.

لينك كانال تلگرام:
لطفا جهت ثبت نام اينجا كليك كنيد، يا جهت ورود به حساب كاربري اينجا كليك كنيد تا لينكها را ببينيد.

سپاس شده توسط RichardBrilm
04-25-2016, 10:44 AM
ارسال: #51
درس هاي روزانه در تلگرام
با سلام. من نمیتونم وارد این کانال بشم. لطفا راهنمایی بفرمایید. س‍‍‍پاسگذارم.
10-26-2016, 10:57 AM
ارسال: #52
RE: درس هاي روزانه در تلگرام
(06-21-2015 11:54 AM)neda1393 نوشته شده توسط: لطفا جهت ثبت نام اينجا كليك كنيد، يا جهت ورود به حساب كاربري اينجا كليك كنيد تا لينكها را ببينيد.سلام
من تلگرام رو روی کامپیوتر نصب کردم.اگه سیستم دچار مشکل بشه و من دوباره بخوام تلگرام رو نصب کنم درسهایی رو که برام فرستادین از بین می ره؟؟؟؟؟
نه چون توی سرور تلگرام ذخیره شده
-
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

تلفن دفتر مرکزی موسسه : 77287193 - (مشاوره آموزش آنلاین و محصولات 09355411965)